Programe

Programul calendaristic

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5


21 octombrie sâmbătă
06:00 Cronica lui Matt Hatter 4. #8 - Deșertul de gheață
06:30 Ghost Rockers 1. #41 - Mama mea
06:45 Ghost Rockers 1. #42 - Prezent
07:00 Tocilari şi monştri 1. #10
07:12 Tocilari şi monştri 1. #11
07:24 Tocilari şi monştri 1. #12
07:36 Marmotele Kung Fu 2. #5
07:48 Marmotele Kung Fu 2. #6
08:00 Alegerea lui Chuck 1. #19
08:25 Animale aproape goale 1. #7
08:50 Oaza lui Oscar 1. #29
09:00 Şcoală de dans 1. #13
09:30 Şcoală de dans 1. #14
10:00 Mr Young #1 - Domnul Hyde
10:30 Mr Young #2 - Domnul Elf
11:00 Mr Young #3 - Domnul Apartament
11:30 Mr Young #4 - Domnul Picăls
12:00 Mr Young #5 - Domnul Timp
12:30 Mr Young #6 - Domnul Magie
13:00 Mr Young #7 - Domnul Club
13:30 Mr Young #8 - Domnul Inimă
14:00 LEGO Legendele din Chima 2. #13 - Colecţie la rece
14:30 Lego: fabrica de eroi 1. #2 - Criza esenţei
15:00 Bernard
15:30 Veveriţa fricoasă 1. #26 - Un stivuitor cu sau fără pereche
15:55 Veveriţa fricoasă 1. #1 - O situaţie dificilă
16:20 Veveriţa fricoasă 1. #2 - Un bănuţ norocos
16:45 Veveriţa fricoasă 1. #3 - Meciul de paddle ball
17:10 Veveriţa fricoasă 1. #4 - Metoda lui Sally
17:35 Simon's Cat
18:00 Mr Young #9 - Domnul Robot
18:30 Mr Young #10 - Domnul Bomboană
19:00 Mr Young #11 - Domnul Sasquack
19:30 Mr Young #12 - Domnul Buget
20:00 Mr Young #13 - Domnul Preparator
20:30 Maggie şi Bianca în lumea modei 2. #8
20:55 Şcoală de dans 1. #15
21:20 Şcoală de dans 1. #16
21:45 The Avatars 2. #10
22:10 Ghost Rockers 1. #48 - Domnul Skeleton
22:30 Liceul Degrassi 12. #6
22:55 Liceul Degrassi 12. #7
23:20 Fata şi băiatul 3. #5
23:45 Pac-Man şi aventurile spectrale 2. #24
00:10 LEGO Legendele din Chima 2. #21
00:35 Lego: fabrica de eroi 1. #10 - Atacul creierelor
01:00 Liceul Dealului Ciudat 1. #9 - Senzaţional!
01:30 Zip Zip 1. #43 - Arată ca nou
01:45 Zip Zip 1. #44 - Cel mai sălbatic vis
02:00 Cronica lui Matt Hatter 4. #9 - Fantoma din Cronici
02:30 Ghost Rockers 1. #43 - Felix
02:45 Ghost Rockers 1. #44 - O a doua şansă
03:00 Liceul Dealului Ciudat 1. #9 - Senzaţional!
03:30 Zip Zip 1. #43 - Arată ca nou
03:45 Zip Zip 1. #44 - Cel mai sălbatic vis
04:00 Cronica lui Matt Hatter 4. #9 - Fantoma din Cronici
04:30 Ghost Rockers 1. #43 - Felix
04:45 Ghost Rockers 1. #44 - O a doua şansă
05:00 Liceul Dealului Ciudat 1. #9 - Senzaţional!
05:30 Zip Zip 1. #43 - Arată ca nou
05:45 Zip Zip 1. #44 - Cel mai sălbatic vis
 
22 octombrie duminică
06:00 Cronica lui Matt Hatter 4. #9 - Fantoma din Cronici
06:30 Ghost Rockers 1. #43 - Felix
06:45 Ghost Rockers 1. #44 - O a doua şansă
07:00 Tocilari şi monştri 1. #13
07:12 Tocilari şi monştri 1. #14
07:24 Tocilari şi monştri 1. #15
07:36 Marmotele Kung Fu 2. #7
07:48 Marmotele Kung Fu 2. #8
08:00 Alegerea lui Chuck 1. #20
08:25 Animale aproape goale 1. #8
08:50 Oaza lui Oscar 1. #30
09:00 Şcoală de dans 1. #15
09:30 Şcoală de dans 1. #16
10:00 Mr Young #14 - Domnul Întâlnire În Patru
10:30 Mr Young #15 - Domnul Petrecere În Pijamale
11:00 Mr Young #16 - Domnul Sf
11:30 Mr Young #17 - Domnul Scrisoare De Amor
12:00 Mr Young #18 - Domnul Primă Impresie
12:30 Mr Young #19 - Domnul Primă Impresie Partea A Doua
13:00 Mr Young #20 - Domnul Primă Impresie Partea A Treia
13:30 Mr Young #21 - Domnul Boboc
14:00 LEGO Legendele din Chima 2. #14 - Efectul Bulgărele de zăpadă
14:30 Lego: fabrica de eroi 1. #3 - Inamicul din rândurile noastre
15:00 Bernard
15:30 Veveriţa fricoasă 1. #5 - Stricăciuni provocate de apă
15:55 Veveriţa fricoasă 1. #6 - Un ceai elegant
16:20 Veveriţa fricoasă 1. #7 - Cine eşti tu, Paddy Patterson?
16:45 Veveriţa fricoasă 1. #8 - Drumul e teamă!
17:10 Veveriţa fricoasă 1. #9 - Copiii ghindei
17:35 Simon's Cat
18:00 Mr Young #22 - Domnul Tribunal
18:30 Mr Young #23 - Domnul Interviu
19:00 Mr Young #24 - Domnul Memorie
19:30 Mr Young #25 - Domnul Puşti
20:00 Mr Young #26 - Domnul Scenarist
20:30 Maggie şi Bianca în lumea modei 2. #9
20:55 Şcoală de dans 1. #17
21:20 Şcoală de dans 1. #18
21:45 The Avatars 2. #11
22:10 Ghost Rockers 1. #49 - Daţi afară
22:30 Liceul Degrassi 12. #8
22:55 Liceul Degrassi 12. #9
23:20 Fata şi băiatul 3. #6
23:45 Pac-Man şi aventurile spectrale 2. #25
00:10 LEGO Legendele din Chima 2. #1 - Pe meleaguri străine
00:35 Lego: fabrica de eroi 1. #11 - Invazie din subteran
01:00 Liceul Dealului Ciudat 1. #10 - Gură-spartă dă iar lovitura
01:30 Zip Zip 1. #45 - Mândria e cucoană mare
01:45 Zip Zip 1. #46 - Marea aventură a domnului L
02:00 Cronica lui Matt Hatter 4. #10 - Dragonul de chihlimbar
02:30 Ghost Rockers 1. #45 - Al cincilea om
02:45 Ghost Rockers 1. #46 - Unde e Jimmy?
03:00 Liceul Dealului Ciudat 1. #10 - Gură-spartă dă iar lovitura
03:30 Zip Zip 1. #45 - Mândria e cucoană mare
03:45 Zip Zip 1. #46 - Marea aventură a domnului L
04:00 Cronica lui Matt Hatter 4. #10 - Dragonul de chihlimbar
04:30 Ghost Rockers 1. #45 - Al cincilea om
04:45 Ghost Rockers 1. #46 - Unde e Jimmy?
05:00 Liceul Dealului Ciudat 1. #10 - Gură-spartă dă iar lovitura
05:30 Zip Zip 1. #45 - Mândria e cucoană mare
05:45 Zip Zip 1. #46 - Marea aventură a domnului L
 
23 octombrie luni
06:00 Cronica lui Matt Hatter 4. #10 - Dragonul de chihlimbar
06:30 Ghost Rockers 1. #45 - Al cincilea om
06:45 Ghost Rockers 1. #46 - Unde e Jimmy?
07:00 Tocilari şi monştri 1. #25
07:12 Tocilari şi monştri 1. #26
07:24 Tocilari şi monştri 1. #27
07:36 Marmotele Kung Fu 2. #15
07:48 Marmotele Kung Fu 2. #16
08:00 Alegerea lui Chuck 1. #4
08:25 Animale aproape goale 1. #12
08:50 Oaza lui Oscar 1. #34
09:00 Şcoală de dans 1. #17
09:25 Şcoală de dans 1. #18
09:50 Liceul Degrassi 12. #8
10:15 Liceul Degrassi 12. #9
10:40 Maggie şi Bianca în lumea modei 2. #9
11:10 The Avatars 2. #11
11:40 Ghost Rockers 1. #49 - Daţi afară
12:00 Zip Zip 1. #46 - Marea aventură a domnului L
12:12 Zip Zip 1. #47 - Vulpoiul mascat
12:24 Zip Zip 1. #48 - Micul nostru secret
12:36 Zip Zip 1. #49 - Căţeii se distrează mai bine
12:48 Zip Zip 1. #50 - Când vor zbura porcii
13:00 Tocilari şi monştri 1. #28
13:12 Tocilari şi monştri 1. #29
13:24 Tocilari şi monştri 1. #30
13:36 Marmotele Kung Fu 2. #17
13:48 Marmotele Kung Fu 2. #18
14:00 Alegerea lui Chuck 1. #5
14:25 Animale aproape goale 1. #13
14:50 Oaza lui Oscar 1. #35
15:00 Bernard
15:30 Super 4 1. #45 - Unora le place magia
15:43 Super 4 1. #46 - Elful furios
15:56 Liceul Dealului Ciudat 2. #10 - Mica şcoală a ororilor
16:20 Invizimalii 1. #10 - TigruRechin de porţelan
16:45 Sub 'looped-a' timpului 1. #10 - Insula de torturi aniversare
17:10 Cronica lui Matt Hatter 3. #10
17:35 Simon's Cat
18:00 Tocilari şi monştri 1. #31
18:12 Tocilari şi monştri 1. #32
18:24 Tocilari şi monştri 1. #33
18:36 Marmotele Kung Fu 2. #19
18:48 Marmotele Kung Fu 2. #20
19:00 Alegerea lui Chuck 1. #6
19:25 Animale aproape goale 1. #14
19:50 Oaza lui Oscar 1. #36
20:00 Şcoala apei albastre 3. #16
20:30 Maggie şi Bianca în lumea modei 2. #10
20:55 Şcoală de dans 1. #19
21:20 Şcoală de dans 1. #20
21:45 The Avatars 2. #12
22:10 Ghost Rockers 1. #50 - Chiar ultima şansă
22:30 Liceul Degrassi 12. #10
22:55 Liceul Degrassi 12. #11
23:20 Fata şi băiatul 1. #1
23:45 Pac-Man şi aventurile spectrale 2. #26
00:10 LEGO Legendele din Chima 2. #2 - Un păienjeniş încurcat
00:35 Lego: fabrica de eroi 1. #1 - Testele lui Furno
01:00 Liceul Dealului Ciudat 1. #11 - Sfârşitul lui Terminator
01:30 Zip Zip 1. #47 - Vulpoiul mascat
01:45 Zip Zip 1. #48 - Micul nostru secret
02:00 Cronica lui Matt Hatter 4. #11 - Reîntoarcerea vrăjitoarei
02:30 Ghost Rockers 1. #47 - Examenul de primăvară
02:45 Ghost Rockers 1. #48 - Domnul Skeleton
03:00 Liceul Dealului Ciudat 1. #11 - Sfârşitul lui Terminator
03:30 Zip Zip 1. #47 - Vulpoiul mascat
03:45 Zip Zip 1. #48 - Micul nostru secret
04:00 Cronica lui Matt Hatter 4. #11 - Reîntoarcerea vrăjitoarei
04:30 Ghost Rockers 1. #47 - Examenul de primăvară
04:45 Ghost Rockers 1. #48 - Domnul Skeleton
05:00 Liceul Dealului Ciudat 1. #11 - Sfârşitul lui Terminator
05:30 Zip Zip 1. #47 - Vulpoiul mascat
05:45 Zip Zip 1. #48 - Micul nostru secret